31 Aralık 2011 Cumartesi

0

Facebook messenger yayında

 • 31 Aralık 2011 Cumartesi
 • Unknown
 • Share
 • Facebook messenger indir
  Facebook messenger yükle
  Milyonlarin kullandigi facebook'un messenger sistemi internet üzerinden paylasilmaya baslandi. Bilgisayarainiza indirip Facebook Messenger'i kullanabilirsiniz. Facebook messenger kullandigi sirada facebook sayfanizi açmaniza gerek yoktur.
  Facebook messenger ile büyük projeye imza olan facebook.com artik bütün bilgileri facebook messenger sayesinde ulasabilecekler ve istenildigi takdirde uygulanacak.
  Windows Live‘dan bir miktar pazar payı çalmayı uman yeni istemci, kullanıcıyı Facebook’a daha bağlı hale getirmek ve Facebook’da daha çok zaman harcamasını sağlamak amaçlarını güdüyor. Bunun yanında Facebook web sitesi açık değilken dahi uyarılar, mesajlar ve arkadaşlık istekleri göstererek daha fazla kullanıcı geri dönüşü sağlamayı ümit ediyor.
  Windows isletim sistemlerinde sorunsuz bir sekilde çalistigini ögrenmis bulunmaktayiz. Henüz facebook messenger mac üzerine yüklemek mümkün degildir.

  Facebook Messenger Download için tikla

  0 Responses to “Facebook messenger yayında”

  Yazar Bilgisi

  Editör: Ercan Çetin ve


  Website: Online Haberler

  E-mail: xmedy

  2000 yilindan bu yana internet üzerinde çalismalar yapmaktayim. Bir kaç tane web sitesi ile ilgeniyorum. Amatör olarak website çalismalarim olmustur. Güncel olaylari sizlere sunarim.. Google iletisim: Ercan Çetin

  Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

  Takip Edin!