21 Ocak 2012 Cumartesi

0

Otomatik Kapida devrim

 • 21 Ocak 2012 Cumartesi
 • Unknown
 • Share
 • Bizlerin günlük olarak kullandigi kapilar hiç önemsiz gibi görünselerde aslinda çok önemlidirler.  Bizleri kisin soguktan koruyan yazin sicaktan koruyan kapilar hem ziyaretçilerin içerisi girmesini kolaylastirirken hemde çikanlar önünden ve arkasindan otomatik olarakaçilir ve  kapitilir.
  Eskiden kapilarin yaninda bir görevli durur giren ve çikanlara kapiyi açardi. Ancak kapi sektöründe teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bu alan çok hizli bir sekilde gelismistir. Artik her yerde otomatik kapi sistemlerini görmekteyiz. Kapilar kisin kapili tutarak ve açildiktan hemen sonra kapanmasiyla enerji kaybini önleyerek bizlere tasarruf yapmaktadir. Kocaeli'de faaliyet gösterenb Çetin Otomatik Kapi Sistemleri sizlere Kapi Otomasyon'da büyük kolayliklar saglamaktadir. Kapi sistemlerinde öncü firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunarken verdigi kaliteli sistemler ile sizlerin gönüllerinde taht kurmaktadir.
  Kapi sistemlerinde kalite ve güven ariyorsaniz Çetin Otomatik Kapi Sistemlerini görmeden kapilarini yaptirmayinzi.
  Çetin Otomatik Kapi Sistemleri 
  Kocaeli

  0 Responses to “Otomatik Kapida devrim”

  Yazar Bilgisi

  Editör: Ercan Çetin ve


  Website: Online Haberler

  E-mail: xmedy

  2000 yilindan bu yana internet üzerinde çalismalar yapmaktayim. Bir kaç tane web sitesi ile ilgeniyorum. Amatör olarak website çalismalarim olmustur. Güncel olaylari sizlere sunarim.. Google iletisim: Ercan Çetin

  Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

  Takip Edin!