13 Haziran 2011 Pazartesi

0

Seçim sonrasi piyasalar nasil

 • 13 Haziran 2011 Pazartesi
 • Unknown
 • Share
 • 12 haziranda seçimler yapildi ve yeni bir parlomentoya sahip ülkemiz yola devam edecek. 12 eylül seçimlerinin yaklasmasiyla birlikte euro ve dolar'daki yükselisler hep beni korkutmustu. Ancak her seçim öncesi veya referandum öncesi böyle ufak tefek yükselisler veya inisle roluyor.
  13 haziran pazartesi günü dolar ve euro'nun güne baslayis sekillerine baktigim zaman sabit ve dinamik bir kur sergiliyorlar. Geçen haftaya nazaran çok bir degisiklik yok, ancak bu haftalarda bir degisiklik olabilir gibi geliyor.
  Çünkü yeni düzenlemeler ve seçimle gelen liderlerin tutumlari belki çok az bir inise geçebilir.
  Bugün çok az bir inis görünüyor ancak gün ortasina ulastigimiz için pek farkedilmiyor. Gün sonuna dogru kesin bir veri elimize ulasabilir.
  Simdi sizlere doviz kurlarini sunmak istiyorum.
  Dolar bugün 1,56 alinirken satisi ise 1,57'den islem görüyor. Avro ise 2,24 alis satis ise 2,26'dan alici buluyor.
  Bugünlerde dolar veya euroýa yatirim yaparken bir dikkatli oilunmasi gerektigini düsünenlerdenim. Ancak bu inis ve çikislarin fazla çikmayacagi kanaatindeyim.
  Dolar kaç para, avro kaç para, dolar kuru, avro kuru,

  0 Responses to “Seçim sonrasi piyasalar nasil”

  Yazar Bilgisi

  Editör: Ercan Çetin ve


  Website: Online Haberler

  E-mail: xmedy

  2000 yilindan bu yana internet üzerinde çalismalar yapmaktayim. Bir kaç tane web sitesi ile ilgeniyorum. Amatör olarak website çalismalarim olmustur. Güncel olaylari sizlere sunarim.. Google iletisim: Ercan Çetin

  Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

  Takip Edin!