19 Haziran 2011 Pazar

0

Amy Winehouse konseri iptal

 • 19 Haziran 2011 Pazar
 • Unknown
 • Share
 • Avrupa turnesine çikan Amy Winehouse dün gece çiktigi konserine Belgrad'ta alkollü oldugu için yuhalandi. Asiri alkol kullandigi için konserdede yeteri kadar performans gösteremeyen Amy yarin aksam düzenleyecegi konseri ve diger konserlerini iptal etti.
  Yaz turnesine çikacak olan Amy Winehouse'in bu sekilde son bulmasi sevenlerini de üzecege benziyor. Amy'nin kendisini alkole vermesinin arkasinda ne gibi sebeplerin oldugu merak ediliyor. Ünlü İngiliz şarkıcı Amy Winehouse Avrupa turnesini tamamen iptal ettigini açikladi. Sizlere birazcik Amy Winehouse'in bir video'sunu yayinliyayim. Tanimiyan arkadaslar için bir bilgi olabilir.
  Amy Winehouse kimdir?
  Ingiliz bir sarkici ve çok sevilen bir ksiidir. Türkiye'de pek taninmadigini belirtmek isterim. Simdi sizlere Amy Winehouse'in bir konserinden görüntüler sunalim ve kendisini birazcik daha fazla taniyalim.
  Amy Winehouse video izle

  Amy Winehouse yaz turnelerinin iptal edilmesi ne zmaan bu turneleri yeniden yapacagi bilinmiyor. Ancak ileride bu konu hakkinda yeni gelismeler oldugu zaman sizlere sunacagiz.

  0 Responses to “Amy Winehouse konseri iptal”

  Yazar Bilgisi

  Editör: Ercan Çetin ve


  Website: Online Haberler

  E-mail: xmedy

  2000 yilindan bu yana internet üzerinde çalismalar yapmaktayim. Bir kaç tane web sitesi ile ilgeniyorum. Amatör olarak website çalismalarim olmustur. Güncel olaylari sizlere sunarim.. Google iletisim: Ercan Çetin

  Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

  Takip Edin!